Hakkımızda

1967’de kurulan firmamız makine ve yan ürünleri, sistem ve üretim çözümleriyle sektöründe lider konumdadır. Türkiye’de 200 ton ve 1000 ton aralığında mengene kilitleme kuvvetli  SOĞUK KAMARA METAL ENJEKSİYON MAKİNELERİ üretimi yapan ilk firmadır.

 

HİDROTEKNİK markasıyla ürünlerimiz, kaliteli kadromuzla toplam 5500 m2 alanda yaptığımız üretimle, Türkiye ve dünyadaki enjeksiyon döküm piyasalarına 1960’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesindeki diğer talep gören ürünlerimiz Rotor Presler (Saf alüminyum için), Trim Presler, Alüminyun Ergitme Fırınları, Kepçeler, Parça Alma  Robotları ve Kalıp Yağlama Otomatları olarak listenelebilir. İhracat yaptığımız Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden bazıları Rusya, Romanya, Hırvatistan, Fas, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Libya, Lübnan şeklinde sıralanabilir.

Hidroteknik felsefesi mükemmeliyetçi bir kalite anlayışı ile gücünü teknoloji ve yeniliklerden alır. Hidroteknik AR-GE ekibi, son teknoloji ve yenilikleri, müşterilerinin tavsiye ve taleplerini de göz önünde bulundurarak özgün ve yaratıcı çözümlerle üretim sürecine ve ürünlerine yansıtır. Hidroteknik makine üretim süreci tasarımdan, ham madde seçimine, montajdan test aşamalarına kadar son derece hassas kalite kontrol mekanizmalarına tabi tutulmaktadır.

Firma olarak anlayışımız, hem uluslararası alanda hem de Türkiye’de, ileri teknolojiyle donatılmış, yüksek performansla çalışan, kullanım kolaylığı sağlayan, uzun ömürlü ürünleri ISO9001:2015 ve CE kalite standartlarıyla müşterilerimize sunmaktır.

UÇAK METAL ENJEKSİYON SANAYİ A.Ş.

0090 (212) 568 88 10  (pbx)

0090 (212) 568 88 12 (fax)