top of page

Hakkımızda

1967’de kurulan firmamız makine ve yan ürünleri, sistem ve üretim çözümleriyle sektöründe lider konumdadır. Türkiye’de 200 ton ve 900 ton aralığında mengene kilitleme kuvvetli  SOĞUK KAMARA METAL ENJEKSİYON MAKİNELERİ üretimi yapan ilk firmadır.

 

HİDROTEKNİK markasıyla ürünlerimiz, kaliteli kadromuzla toplam 5500 m2 alanda yaptığımız üretimle, Türkiye ve dünyadaki enjeksiyon döküm piyasalarına 1960’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesindeki diğer talep gören ürünlerimiz Rotor Presler (Saf alüminyum için), Trim Presler, Alüminyun Ergitme Fırınları, Kepçeler, Parça Alma  Robotları ve Kalıp Yağlama Otomatları olarak listenelebilir. İhracat yaptığımız Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden bazıları Rusya, Kazakistan, Romanya, Hırvatistan, Kosova, Fas, Cezayir, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Libya, Lübnan şeklinde sıralanabilir.

FUAR_7.JPG
78.JPG

Hidroteknik felsefesi mükemmeliyetçi bir kalite anlayışı ile gücünü teknoloji ve yeniliklerden alır. Hidroteknik AR-GE ekibi, son teknoloji ve yenilikleri, müşterilerinin tavsiye ve taleplerini de göz önünde bulundurarak özgün ve yaratıcı çözümlerle üretim sürecine ve ürünlerine yansıtır. Hidroteknik makine üretim süreci tasarımdan, ham madde seçimine, montajdan test aşamalarına kadar son derece hassas kalite kontrol mekanizmalarına tabi tutulmaktadır.

​Anlayışımız, hem uluslararası alanda hem de Türkiye’de, ileri teknolojiyle donatılmış, yüksek performansla çalışan, kullanım kolaylığı sağlayan, uzun ömürlü ürünleri ISO9001:2015 ve CE kalite standartlarıyla müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz/ Vizyonumuz

Misyon Vizyon

Misyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeleri süratle üretim sürecine
yansıtmak, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap verebilmek, endüstrinin en yüksek standartlarını
üzerinde taşıyan ürünleri dünya piyasasına sunmaya devam etmek.

Vizyonumuz

Dünyada kendi sektöründe, üretim ve hizmetin en başarılı uygulayıcısı olarak ilk akla gelen markalardan biri olmak.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

HİDROTEKNİK UÇAK METAL A.Ş. Üst Yönetimi Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına uyacak sürekli gelişme taahhütlerini kapsayacak şekilde Organizasyonun amacına uygun olarak kalite politikasını oluşturmuş ve bütün bölümlere ve çalışanlara duyurmuştur. Kalite Politikamız, dönemsel olarak izlenip değerlendirilecek kalite hedeflerimizin oluşturulması için bir çerçeve teşkil eder.

Kalite Politikamız Organizasyonumuz içinde yaygın iletişim ve eğitim faaliyetleriyle tüm çalışanlarca benimsenmiştir. Kalite Yönetim Sisteminin gelişimine paralel olarak kalite politikamız her yıl sonundaki Yönetimin Gözden Geçirme Toplantılarında yeniden gözden geçirilir.
 

Metalik Parçalar
PHOTO-2019-11-28-19-42-01_edited_edited.

HİDROTEKNİK UÇAK METAL A.Ş. olarak 'Kalite; Kontrol edilmez üretilir' anlayışını kalite politikamız olarak benimsedik.

Bu anlamda ;


* İnsan ve çevre güvenliğinin çok önemli olduğu makine imalat sektöründe en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ulusal ve uluslararası standartlara uygun projeler ve hizmetler gerçekleştirmek,
* Küresel rekabet ortamında, en uygun maliyet ve kalitede ürün ve hizmetleri müşteriye ulaştırarak rekabet gücümüzü arttırmak,
* Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde, çevreyi koruma ve toplum menfaatlerini kollama ilkesini benimsemek,
* Müşteri beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanında sunarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
* Personel gelişmesini ve buna bağlı olarak verimliliği arttırmak amacıyla, eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vermek,
* Gelişen ve değişen şartlara paralel olarak kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkelerimizdir.

HİDROTEKNİK UÇAK METAL üst yönetimi olarak, kalite politikamızın sürekliliğinin sağlanacağını ve kalite sistemimizin uygunluluğunun denetleneceğini taahhüt ederiz.

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız
iso-9001-png.png
Ekran Resmi 2019-11-14 11.18_edited.png
iso-9001-png.png
Referanslar
bottom of page